Pomysły klasy 3c

2 kwietnia klasa 3c, zainspirowana wynalazkami o których mówiliśmy na lekcjach, postanowiła sama rozwiązać swoje codzienne problemy, wymyślając rzeczy, które im w tym pomogą.

I tak w efekcie powstały: Odrabiacz Lekcji 2030, włączany za pomocą czytnika linii papilarnych (sprytne, bo nikt inny nie może z niego korzystać !). Przyrząd może wykonywać polecenia we wszystkich językach, trzeba tylko powiedzieć, co ma zrobić, a sam wszystko napisze za właściciela. Teleodrabiacz 9000. Włączany na czytnik dna oka. Skanuje numer ćwiczenia, rozpoznaje je i wykonuje. Można również rozmawiać przez niego, jak przez telefon. Kolejny wynalazek to Antytęsknobot. Joystick porusza kamery, które pokazują dom. Przez drzwi można przejść do czasoprzestrzeni. Zasilany na baterie pobierające emocje i sympatię i przetwarzane na paliwo, potrzebne do teleportacji.
Wodomiot - maszyna produkująca wodę dla całego świata. Zasilana na deszcz. No i Mamobot, który odmierza wodę, gotuje i przyrządza różne potrawy. Wymyślony specjalnie dla mamy.