Dzień Przedszkolaka

20 września – to ważna data w kalendarzu wszystkich Przedszkolaków. Właśnie tego dnia obchodzą one swoje święto – Dzień Przedszkolaka, które już na stałe wpisało się do kalendarza ważnych dat oddziału przedszkolnego w SP nr 127.

Z tej okazji Przedszkolaki zostały zaproszone do magicznej krainy zabawy, do której biletem wstępu był uśmiech i duża porcja dobrego humoru… Sprawcą całego „zamieszania” byli uczniowie klasy 5c, którzy i tym razem pamiętali o najmłodszych przedstawicielach społeczności szkolnej, przygotowując dla nich nie lada wyzwanie…. – OLIMPIADĘ SPORTOWĄ! Głośny doping uczestników zabawy świadczył jedynie o wielkich emocjach i wspaniałej zabawie.

Raz jeszcze naszym wszystkim dzielnym Przedszkolakom życzymy samych radosnych i słonecznych dni, a kolegom i koleżankom z klasy 5c dziękujemy za pamięć i cudownie spędzony czas!